Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Државното Знаме На Литванија литванија Ensign Знаме 3X5ft Полиестер Знамето се Вее 150*90cm Обичај Знаме на Отворено

Државното Знаме На Литванија литванија Ensign Знаме 3X5ft Полиестер Знамето се Вее 150*90cm Обичај Знаме на Отворено

DEN 66.72
 

Това е достапна
Износ


Големина : 90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm
Случајна грешка големина : Помалку Од 2cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Настан / Office / Home декорација, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме

Повеќе информации

боја:
90x150cm, 60x90cm, 40x60cm, 15x21cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
знаме
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата