Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Портокал Lumiled Сијалица Кабел Плетенка Осветлување Flex Антички Текстилни Светлина Кабелот Ткаенина Осветлување Кабел

Портокал Lumiled Сијалица Кабел Плетенка Осветлување Flex Антички Текстилни Светлина Кабелот Ткаенина Осветлување Кабел

DEN 449.00
DEN 472.80
 

Това е достапна
Износ


Информација За Производот :
*Материјал : Бакар/Рајан
*Тип : Плетенка кабел
*Дијаметар : 5.5-5.8 MM
*МАКСИМАЛЕН напон : 300 V
*MAX моќност : 300 W
*Боја : 16 бои на располагање Оваа цена е за ЕДНА БОЈА 5 метри. Стр закуп ве молиме оставете порака за бои што сакате, whther погоре споменати или не, ние може да обезбеди, ви Благодариме!
Плаќање начин :
*Master card
*T/T
*Webmoney
*Western Union
Превозот Начин :
Малите цел ќе биде sed со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ако нарачате повеќе. ние ќе се обидеме да испрати до вас од страна на TNT, DHL, UPS-от , FEDEX..ИТН.
Нашата Услуга :
*Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговор во 24hours.
*Кога ќе ја прими стоката. ако стоките не се исти со мене слика. ве молиме прво да разговара со нас.
*Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Заробени
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
2*0.75 круг
Примена:
diy lighiting
Максимален напон:
300V
МАКС wattage :
300W
боја:
бела/жолта/црна/црвена/gold/сино/портокал и др
Изглед:
Круг
внатрешното јадро количина:
2 core

Најдобрите понуди во категоријата