Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Едноставен Стил Луксузни Жените Часовници Дијамант Оркестарот Дами Кварц Фустан рачен часовник Нерѓосувачки Челик Бенд Злато Види ceasuri

Моден Едноставен Стил Луксузни Жените Часовници Дијамант Оркестарот Дами Кварц Фустан рачен часовник Нерѓосувачки Челик Бенд Злато Види ceasuri

DEN 254.00
DEN 446.40
 

Това е достапна
Износ


s
Супер популарни едноставна челик жените часовници висок квалитет дијамант мажите кварц види
Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Прецизни кварц движење, за точно време на чување. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Карактеристики (Приближно) : Случај дијаметар : 4.0 cm прибл. Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Wideth : 2.0 cmapprox. Бендот Должина : 24.0 cm прибл. Бендот Материјал : Алуминиумски
1. за плаќање
Вашите пари се посветува и на Али-експрес.Се додека не се потврди нарачката откако ќе прими пакет,неколку дена подоцна,може порака дека пари за нас. затоа ве молам, не грижете се за вашите пари. Ве молиме распоредот на исплата во рок од 7 дена,по долго време ,цел ќе биде затворена. Ако има било какви проблеми пред да нарачате,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
2. за shippment
Тоа ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата, објектот ќе биде испорачуван e Packet или Кина Пост Воздух Mail,може да потрае 12-35 дена. како што е потребата за другите начини на транспорт, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе работни дена,па ве молиме да не се отвори спор пред испораката . Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака.
3.за снимање
Стоката се земени во вид, но поради осветлување, разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,конечната боја на вистинските стоки, како квази. Ви благодариме!
4. за враќање
Ако стоката се појави на не-вештачки штета,како што се квалитетот проблем,ве молиме контактирајте со нас во 7 ден,ние ќе ги провери проблемот и да ви даде задоволителен одговор. Ако не ви се допаѓа/не одговара откако ќе ја прими,ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи ,и Ние не ќе издание што враќање на парите или замена.
5. за повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис' развој,ние ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и самоевалуација заменик.Тоа само ќе капи вас 1 минута.Резервоар за вас!
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно. Ви благодарам многу!
Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг време во нашата продавница!!

Повеќе информации

Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
9mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
HELUOSHAN
Број На Модел На:
KANIMA005B
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
Легура
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Легура Бенд Злато Види Жени
Затворач Тип:
Виткање Тока
боја:
Злато, Сребро види
Dial Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нова без ознаки
Португалски:
relogio feminino
Пол:
Жените,Жена,Женски ,Дама,Девојки Часовници
Повод:
Отворен Спортски, Датира, Партија, Патување и сл.
дизајн:
Новиот дизајн reloj mujer
Карактеристики:
montre femme marque de luxe

Најдобрите понуди во категоријата