Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Совршен Подарок Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија Рачен Часовник Види Подарок Levert Dropship July01P20 H0

Совршен Подарок Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија Рачен Часовник Види Подарок Levert Dropship July01P20 H0

DEN 101.00
DEN 112.32
 

Това е достапна
Износ


Совршен Подарок Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија Рачен Часовник Види Подарок
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет .
Количина : 1
Моден жените зглоб види
Dial Прозорец Материјал : Стакло
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Материјал : Нерѓосувачки Челик
Движење : Кварц
Случај Облик : Тркалезна
Стил : Fashion & Неврзан
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : кожа СТП
Големина : случај : 26*26*7mm,бенд : 210*7mm
Водоотпорен : Никој
Боја : Црна.Бела.Црвена.Сина,Кафена
Прилики за подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, housewarming, birthday (роденден), travel
Пакет Содржина :
1 PC Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија рачен часовник Види Подарок

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
7mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
26mm
Бендот Должина:
21cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
STAJune03A05
Бренд Име:
OTOKY

Најдобрите понуди во категоријата