Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ново Зголемување на Височината Маскирна Платно Чевли за Жени 2018 Жените Секојдневен Чевли на Висока Платформа Скејт Чевли Zapatos N188 жена

Ново Зголемување на Височината Маскирна Платно Чевли за Жени 2018 Жените Секојдневен Чевли на Висока Платформа Скејт Чевли Zapatos N188 жена

DEN 1056.00
DEN 1623.84
 

Това е достапна
Износ


Внимание : 1> ве молиме, изберете големина според ногата должина или ЕУР големина , НИ големина е само едно копче да се одржи редот!
2> Ако вашата нога е дебел или широк , ние ви препорачуваме да изберете една големина поголем!

Купувачот Совети
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата служба за корисници ќе ви одговори што е можно поскоро. Имаме за цел да се решат проблемите подобро, и ќе ви одговори во прво време за вашиот било прашање, ви Благодарам за вашата соработка во однапред.
Плаќање :
Начини на плаќање :
Постојат Виза, Мастеркард, Webmoney, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство, итн
Превозот :
1. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките 1-3 работен ден .Но задоцнување на испораката ќе се случи понекогаш поради промени акции, ако треба итно, ве молиме контактирајте со нас, прво да се провери акции
2. За превозот начин, ние се обидуваме да брод во брз начин за различни земји. Само за референца, нормално, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 15-45days, некои земји ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови).
3.За да се избегне било неуспешно испорака; М åke Сигурни Адреса и Телефонски Број на понудени е точно, ние не ќе ја прифати за било каква промена по брод надвор.
4. Корисниците се одговорни за било обичај или увозни давачки и должност даноци кои се задолжени од нивните каунти , ние ќе се обиде да се прогласи за подобро за вас, Ако не се обезбеди сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво.
Се враќа :
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети.
1. Предмети може да биде вратена во рок од 3 дена за проблеми со квалитетот или погрешна предмети, но, нормално, ние ќе провери внимателно пред да се брод надвор, и ние ќе рефундирање на дека откако ќе ги примите се враќа(стоки треба да биде не се користи и во добра состојба).
2. Не за квалитет проблем се врати, клиенти одговорност за испраќање и да се врати товар. Ние не ја прифати за било каква штета или да се користат објект кој предизвика тешко да се продаде повторно.
Позитивни Повратни Информации
Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ја напуштат сите 5 ѕвезда позитивни повратни информации. ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине било негативна или неутрална реакција , ако за било каков проблем, Ние ќе разговара со вас за да се реши тоа подобро и побрзо ќе ви Благодариме!

Повеќе информации

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6.5, 7, 8
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
181
Повод:
Повик
Станови Тип:
Станот Платформа
Бренд Име:
YanCloud
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Маскирна
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Lycra
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Платно, Синтетички
чевли платформа:
Висок Платно Чевли
Глуждот Кратки Чизми:
секојдневен чевли на жените
moccasins жени:
жените кратки чизми
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Дише, Висина Зголемување, Масажа
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата