BEYARNE Жените оксфорд чевли балерина Станови вистинска кожа посочи пети Чипка moccasins Дами секојдневен чевли Женски Бела црна

BEYARNE Жените оксфорд чевли балерина Станови вистинска кожа посочи пети Чипка moccasins Дами секојдневен чевли Женски Бела црна

DEN 758.00
DEN 1516.80
 

Това е достапна
Износ


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BEYARNE
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
E080
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобрите понуди во категоријата