Жените со Рамни Платформа Мокасини Дами Домот СТП Кожа Moccasins Чевли Жена се Лизга На Moccasin Жените кои црно Секојдневен Чевли

Жените со Рамни Платформа Мокасини Дами Домот СТП Кожа Moccasins Чевли Жена се Лизга На Moccasin Жените кои црно Секојдневен Чевли

DEN 1043.00
DEN 1737.60
 

Това е достапна
Износ


2 См пета
ПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ :
Кинески големина CN35=22.5 cm
Кинески големина CN 36=23cm
Кинески големина CN 37=23.5 cm
Кинески големина CN 38=24cm
Кинески големина CN 39=24.5 cm
Кинески големина CN 40=25cm
брзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

Повеќе информации

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Бренд Име:
RenBen
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Осумдесет и девет илјади петстотини осумдесет и осум
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Рим
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобрите понуди во категоријата