Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лето Стил Слајдови Жените Сандали Станови Жена Рамни Чевли Флип Апостолки Влечки Дами Сандали Плус Големина 34 - 40 41 42 43

Лето Стил Слајдови Жените Сандали Станови Жена Рамни Чевли Флип Апостолки Влечки Дами Сандали Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 851.00
DEN 895.68
 

Това е достапна
Износ

На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
77TQBDBLO7
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Станот со
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Најдобрите понуди во категоријата