Џ.К Голема Големина 33-43 Бренд Дизајн Жените Мода Пумпи Круг Дебели Потпетици Плоштадот пети Плитки Дами Чевли Жена Обувки Црна

Џ.К Голема Големина 33-43 Бренд Дизајн Жените Мода Пумпи Круг Дебели Потпетици Плоштадот пети Плитки Дами Чевли Жена Обувки Црна

DEN 1284.00
DEN 2175.36
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
112101cw
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Чуден Стил
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Плоштад Пети
Моден Елемент:
круг дебели потпетици, плоштад пети
Големина:
33-43
Пета Висина:
8 см

Најдобрите понуди во категоријата