QZYERAI Нови 2018 жените пролет и лето високи потпетици метал потпетици и женска чевли секси женска секојдневен чевли на голема големина 34-43

QZYERAI Нови 2018 жените пролет и лето високи потпетици метал потпетици и женска чевли секси женска секојдневен чевли на голема големина 34-43

DEN 1440.00
DEN 2879.04
 

Това е достапна
Износ


Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
QZYERAI
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Се облекуваат
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
1
Стил:
Класици
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Големина:
34-43
Стил:
Ms еден чевли
Со висок :
6.5 см
Сандали:
Еден чевли

Најдобрите понуди во категоријата