Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QZYERAI новиот 2018 мода на жената високи потпетици метал високи потпетици секси дами чевли Европски стил големина 34-39

QZYERAI новиот 2018 мода на жената високи потпетици метал високи потпетици секси дами чевли Европски стил големина 34-39

DEN 1632.00
DEN 3263.04
 

Това е достапна
Износ


Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
зрели
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
QZYERAI
Моден Елемент:
Т-врзани
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
34-39
Стил:
Ms еден чевли
Со висок :
14cm
Сандали:
Еден чевли

Најдобрите понуди во категоријата