Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Високи Потпетици Дами Пумпи Висока Пета Чевли D'Orsay Жените Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43

Високи Потпетици Дами Пумпи Висока Пета Чевли D'Orsay Жените Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1051.00
DEN 1106.40
 

Това е достапна
Износ

Производи Детали Пета Висина : 8cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Производи Детали Пета Висина : 5cm+6cm(Зголемена Внатрешна)=11cm Платформа : 5cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77OEAYY230-1
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Најдобрите понуди во категоријата