Висок Квалитет на Уникатен Жените Чевли Stiletto Т-Рака Пумпи Дами Високи Потпетици Жена Висока пета Чевли Маче Потпетици Плус Големина 35-40

Висок Квалитет на Уникатен Жените Чевли Stiletto Т-Рака Пумпи Дами Високи Потпетици Жена Висока пета Чевли Маче Потпетици Плус Големина 35-40

DEN 1008.00
DEN 1061.76
 

Това е достапна
Износ

Производи Детали Пета Висина : 11cm Платформа : 0.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Т-Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
77HJJM911-7
Стил:
Новина
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Рим
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Најдобрите понуди во категоријата