Жените Висока Пета Чевли Платформа Пумпи Жена Тенки Високи Потпетици Партија Свадба Чевли За Дами Маче Потпетици

Жените Висока Пета Чевли Платформа Пумпи Жена Тенки Високи Потпетици Партија Свадба Чевли За Дами Маче Потпетици

DEN 1377.00
DEN 1449.12
 

Това е достапна
Износ

Производи Детали Пета Висина : 16.5 cm Платформа : 5.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77my258-15
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
5-7cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Најдобрите понуди во категоријата