Жените Пумпи Канцеларијата За Кариера Чевли Плоштадот Високи Потпетици Жена Висока Пета Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43

Жените Пумпи Канцеларијата За Кариера Чевли Плоштадот Високи Потпетици Жена Висока Пета Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1265.00
DEN 1332.00
 

Това е достапна
Износ

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : 1cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Марија Janes
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77OEOSQ218
Стил:
Слободно време
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Најдобрите понуди во категоријата