2018 Пролет Мода Бебе Девојки Pleated Сомот Здолниште Долго Tulle Сомот Деца Принцезата Свадба Партија Танц Деца Tulle Туту Здолниште

2018 Пролет Мода Бебе Девојки Pleated Сомот Здолниште Долго Tulle Сомот Деца Принцезата Свадба Партија Танц Деца Tulle Туту Здолниште

DEN 498.00
DEN 614.40
 

Това е достапна
Износ

2018 Пролет Мода Бебе Девојки Pleated Сомот Здолниште Долго Tulle Сомот Деца Принцезата Свадба Партија Танц Деца Tulle Туту Здолниште
материјал : tulle, сомот
боја : како на слики прикажани
големина : 90/100/110/120/130
возраст : 2 T-3 T-4 T-5 -6-7-8
Трговија на големо : секоја боја 5 големини(5pcs)/многу
Големина на Табелата Единица cm
НИ големина
Тагови
половината : см
Должина : см
Погоден висина
2-3 T
90
44
44
80-90cm
3-4 T
100
42
48
90-100cm
4-5 T
110
46
52
100-110cm
5-6
7-8
120
130
48
50
56
60
110-120cm
120-130cm
бидејќи на различни мерка mothod, нормално е да се 1-3cm отстапување.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LDKCLING
Декорација:
Обвиткан
Број На Модел На:
сомот здолниште
Материјал:
Chiffon
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Трговија на големо:
Pleated здолниште
Стил:
деца здолништа за девојки
Погоден за:
туту здолниште
jupe туту fille големина:
90/100/110/120/130
туту здолниште девојка:
сомот pleated здолниште
туту здолниште бебе:
партија здолниште
Девојки Здолниште:
висок квалитет на танц здолниште за деца
танц здолниште девојка:
бебе туту здолниште
здолниште девојка:
туту здолниште девојки

Најдобрите понуди во категоријата