Нови женски жените здолниште во пролет и есен домот pleated мода здолништа со висока половината туника средината на теле жените облека AA3294 F

Нови женски жените здолниште во пролет и есен домот pleated мода здолништа со висока половината туника средината на теле жените облека AA3294 F

DEN 1346.00
DEN 2448.00
 

Това е достапна
Износ

големина Здолниште должина Половината една големина 69 50

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
EASTQUEEN
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AA3294
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Канцеларијата Дама
Половината:
Империја
Силуета:
Pleated

Најдобрите понуди во категоријата