Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Оштетените, Скршени Орев Гром Завртка Смена Splitter Puller Extractor PullOut Постави Алатка

Оштетените, Скршени Орев Гром Завртка Смена Splitter Puller Extractor PullOut Постави Алатка

DEN 592.00
DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ


Оштетените, Скршени Орев Гром Завртка Смена Splitter Puller Extractor Се Повлече Постави Алатка
Опис
100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет. Лесен за употреба, Анти насока на стрелките на часовникот пресврт дизајн Отстранува скршени навртки, завртки, и studs без оштетување на гром или дупка теми Цедење имаат круг флејта Материјал : тешко легиран челик Калено хром молибден челик Вклучува Пластична Чување Големини : 1/8"-1/4" (3мм-6mm)
1/4"-5/16" (6mm-8мм)
5/16"-7/16" (8мм-11mm)
7/16"-9/16" (11mm-14mm)
9/16"-3/4" (14mm-19mm) Количина : 1 сет(5pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме да бидат слободни да не контактирате доколку ви треба.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Најдобрите понуди во категоријата