12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.45 mm/0.5 mm/0.6 mm/0.76 mm

12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.45 mm/0.5 mm/0.6 mm/0.76 mm

DEN 360.00
DEN 378.24
 

Това е достапна
Износ

Опис : 100% Сосема Нов Топка големина : 0.45 mm / 0.5 mm / 0.6 mm / 0.76 mm Топката Легури : Sn 63 / Pb 37 КОЛИЧИНА : 12.5 К (12500) компјутери / Шише Пакетот Вклучува
1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.45 mm, 1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.5 mm, 1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.6 mm, 1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.76 mm

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Најдобрите понуди во категоријата