М2 М2*8/9/10/12/14 M2x8/9/10/12/14 304 316 Нерѓосувачки Челик 304ss 316ss DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата на Завртката

М2 М2*8/9/10/12/14 M2x8/9/10/12/14 304 316 Нерѓосувачки Челик 304ss 316ss DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата на Завртката

DEN 270.00
DEN 270.24
 

Това е достапна
Износ

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М2 М2*8/9/10/12/14 M2x8/9/10/12/14 304 316 Нерѓосувачки Челик 304ss 316ss DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата на Завртката
Мерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Спецификација М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10
Навој Дијаметар
d 2 2.5 3 3.5 4 5.3 6 8 10
Глава Дијаметар
dk 3.1 4.1 5 5.5 6.5 8.4 9.8 13 17.1
Глава Дебелина
к 1.1 1.5 1.7 2 2.2 2.9 3.4 4.5 6

Повеќе информации

Големина:
100Pcs 304ss M2x8, 90Pcs 304ss M2x9, 100Pcs 304ss M2x10, 100Pcs 304ss M2x12, 90Pcs 304ss M2x14, 100Pcs 316ss M2x8, 50Pcs 316ss M2x10, 50Pcs 316ss M2x12, 50Pcs 316ss M2x14
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
M2x8 M2x9 M2x10 M2x12 M2x14
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата