Краток кујни Tulle Завеси прозорецот третман Транспарентен Чиста Солидна Боја Voile Завеса дневна соба и Спалната соба corina 3 Бои

Краток кујни Tulle Завеси прозорецот третман Транспарентен Чиста Солидна Боја Voile Завеса дневна соба и Спалната соба corina 3 Бои

DEN 453.00
DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ


Нов цвет завеса прозорец скрининг прилагодите готови производи tulle завеса Лале Шема Род Тип Voile Завеса Перфорирани Завеса Чиста Drape за Спалната соба Дневна Соба Сонцето-shading Лале Флорални шема
Опис :
Материјал : Висок квалитет Voile Завеса
Модел : солидна боја
Боја : како на сликата прикажани
Големина (W x H) : W:Ширина ;H: Висина
Обработка метод : Род
Одговара Род Џеб : 6.5 см или помалку
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот
монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Повеќе информации

Големина:
W60cm H140cm, W80cm H140cm, W100cm H140cm, W120cm H140cm, W140cm H140cm
Обработка:
Род тип
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Флорални
Број На Модел На:
Прозорец Скрининг Завеса Чиста Drap
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Цврста
Отворање и Затворање на Метод:
Долниот Отвори
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
дали dower
Материјал:
Шема:
боја:
Завеса Стил:
Модерна

Најдобрите понуди во категоријата