Шарени Нордиските Лен Завеси Ткаенина Газа Чиста Завеси За Дневна Соба Моден Сите натпревар Завеса француски Tulle AP276-40

Шарени Нордиските Лен Завеси Ткаенина Газа Чиста Завеси За Дневна Соба Моден Сите натпревар Завеса француски Tulle AP276-40

DEN 242.00
DEN 417.60
 

Това е достапна
Износ


[xlmodel]-[custom]-[35432] ИЗВЕСТУВАЊЕ
Пакет се вклучени :
1 парче x voile
Совети :
2. На tulle Може да Се Мијат Со Рацете Нежно , не Може да Се Мијат Со Машина !!!
3. W= Ширина, H= Висина
4. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback.
5. Ве молиме овозможи 5-10cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење.
6. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од боја прикажано на фотографијата.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако изберете стил ④ "Само Материјал" што значи дека само ќе се добие Материјал ,треба да се шие тоа во вашата сопствена земја .
• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние прифаќаме Нарачана.
[xlmodel]-[фото]-[0000 ПРОИЗВОД ШОУ
[xlmodel]-[custom]-[35432] Совети
1. Завеса Ширина
Ние препорачуваме да изберете завеса ширина 2 пати пошироки од ширината на северниот пол или песната за да се создаде набори. На пример, ifthe пол ortrack е 40 инчи, а потоа одберете завеса ширина од 80 инчи.
Ако имате пол, ве молиме да се измери растојанието помеѓу finials ( со исклучок на thefinials ). Види слика на лево.
Ако имате некоја песна, мерење на вкупната должина на патеката. Види слика на лево.

2. Curta во L ength
Различни завеса видови имаат различни мерни методи.
• Вдовица Завеси Width =2 x (Двапати на северниот пол или Песна Ширина)
• Ако вашиот прозорец завеса ширина е повеќе од 3 метри , Ние предлагаме Две Парчиња за целата завеса .
• Вдовица Lenght = B/C/D (До Вас )
3.Место на ред & Плати
Ако сакате да ја смените должина, ве молиме оставете порака, било колку Помалку од 270cm .
ние, исто така, обезбедува која Било големина прилагодено завеси.
Како Да Се Користи 4-Prong Кука :
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[custom]-[35432
ПЛАЌАЊЕ
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер, и така натаму.
SHIPPMENT
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : cn900900042 (ЕЈМИ)
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]

Повеќе информации

Големина:
1pcs W100CM X H260CM, 1pcs W150CM X H260CM, 1pcs W200CM X H260CM, 1pcs W300CM X H260CM, 1pcs W500CM X H260CM, 1pcs W100CM X H200CM
Обработка:
Кука, Род Џеб процес, Само материјал, се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Материјал:
Лен
Локација:
прозорецот
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
AiFish
Стил:
Корејската
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Број На Модел На:
wp276
Шема:
Цврста
Известување:
цената само за 1 парче tulle .

Најдобрите понуди во категоријата