Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Модерната затемнување шарени завеси хоризонтална 3 бои дебели завеси за дневна соба деца завеси дома декорација М-5056

Модерната затемнување шарени завеси хоризонтална 3 бои дебели завеси за дневна соба деца завеси дома декорација М-5056

DEN 2448.00
 

Това е достапна
Износ


Модерната затемнување шарени завеси хоризонтална 3 бои дебели завеси за дневна соба деца завеси дома декорација М-5056
Совети :
1 Price .
цена : вклучени 1 парче завеса ,ако сакате исто како на сликата ,ве молиме цел 2 парчиња
2.Обработка стил
куките или прстени, ако не се избере еден ,ние ќе го направи тоа во стандардниот начин
3.За сопствени направени
ако ви треба сопствени направени ,ве молиме контактирајте со мене, ние ќе ви даде некои suggesttions

Повеќе информации

Големина:
1PC W100cmH260cm, 1PC W150cmH260cm, 1PC W200cmH260cm, 1PC W250cmH260cm, 1PC W300cmH260cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
helen завеса
Тип:
Општи Pleat
Употреба:
Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Број На Модел На:
М-5056
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Шарени
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
тај-назад
Модерната завеси:
шарени завеси
затемнување завеси:
завеси за дневна соба
Затемнување завеси за дневна соба:
модерната завеси за спална соба
зелена завеса:
сина завеси
Дома Текстил:
деца завеси
завеси за дневна соба:
завеса ткаенина
прозорецот завеса:
прозорецот завеса
вратата прозорецот на екранот:
шарени завеси за детска соба
украсни завеси:
Завеси
Завесата:
завеса ткаенина

Најдобрите понуди во категоријата