5M 12feet PT-31 PT31 LG40 Факел Комплетен Пакет за Воздух Плазма Машина за Сечење Машина CUT-40 НАМАЛИ 40 КТ-312 КТ 312 LGK40 LGK-40

5M 12feet PT-31 PT31 LG40 Факел Комплетен Пакет за Воздух Плазма Машина за Сечење Машина CUT-40 НАМАЛИ 40 КТ-312 КТ 312 LGK40 LGK-40

DEN 958.00
DEN 1008.00
 

Това е достапна
Износ


ПТ-31 PT31 LG40 Факел Комплетен Пакет 5 M 12feet за Воздух Плазма Машина за Сечење Машина CUT-40 НАМАЛИ 40 КТ-312 КТ 312 LGK40 LGK-40
Пакување Листа : PT-31 5 Метри факел заврши со M16x1.5mm врска
Факелот можат да работат со ESAB/L-ТЕЦ PT-31, JG-40 и WSD-LG40 Сечење Факел, овие батериски лампи за Плазма сечење машини, како што се НАМАЛУВАЊЕ на-40, CUT-40 D,LGK-40, CT312,CT312 D,CT416,CT416 D,CT518, CT518 D, Super160, Super160 P итн.
*Бренд на Машина ќе биде Rilon, Riland, Jasic, Mitech, Chiry, UNT,Krypton, Longetivity, Berlan и така натаму .

Повеќе информации

Примена:
CUT-40 НАМАЛИ 40 КТ-312 КТ 312 LGK40 LGK-40
Број На Модел На:
ПТ-31
за машина:
CUT-40 НАМАЛИ 40 КТ-312 КТ 312 LGK40 LGK-40
Факелот Должина:
5M

Најдобрите понуди во категоријата