Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
E3 Засилувач BD139 BD140 NE5532 HiFi Слушалки AMP Одбор

E3 Засилувач BD139 BD140 NE5532 HiFi Слушалки AMP Одбор

DEN 891.84
 

Това е достапна
Износ


Опис :
Користете вистинско оригинални Toshiba BD139 BD140 и NE5532
Electrolytic capacitor сигнал главната коло користење на рубин бренд капацитет 3300 UF * 4
Користење на 7812 7912 напонски регулатор коло
Спецификации :
Одбор големина : 126 MM * 97 MM
Оперативен напон : AC 12 V-0-12 V или AC15 V-0-AC15 V
Применливи Слушалки Отпорност : 32 ohm -600 ohm
Зачестеност Одговор : 20 HZ-20 KHZ
Пакет Се Вклучени :
E3 Засилувач BD139 BD140 NE5532 Hi Fi Слушалки AMP Одбор x1
Производот Сликата :
Резервни обврски :
1, Нашата посветеност кон продажба на стоки 100% интегритет на квалитет, ако имате било какви прашања за производи, ве молиме контактирајте не директно,
нашата суштина 24-часовна онлајн сервисот за трпеливо ќе ти одговорам!
2, Ако не сте задоволни со нашите производи, вие може да побарате враќање на пари или размена.
Ние активно ќе ги координира и процесот на вашето барање. Ако производот не работи, ние ќе целосна наплата.
Но, бараат купувачот да го вратите производот од страна на напредни товар, ние ќе рефундирање на товарни ќе плаќаат по добивање и потврдување на производот статус.
На знак :
Ве молиме врши проверка пред да потпишете за да го проверите бројот на делови недостатоци или разлики, итн.;
Ако е така, ве молиме контактирајте со нас на contact details (детали за изречни наредби.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Канали:
1
Број На Модел На:
E3
Бренд Име:
kaolanhon
Максимална Моќност По Канал:
10W
Тип:
Мини Засилувач

Најдобрите понуди во категоријата