Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HIFI LM1875T 2.0 канал паралелен засилувач одбор со BTL говорникот заштита коло

HIFI LM1875T 2.0 канал паралелен засилувач одбор со BTL говорникот заштита коло

DEN 959.04
 

Това е достапна
Износ


Детали за производот : Користење на нови оригинални LM1875 T Главната коло electrolytic capacitor користење NOVER бренд, Главниот филтер capacitor капацитет на 10000 UF / 35 V * 2 Користење на рамна мост rectifier 25 A Користење на тековните напредни C1237 BTL говорникот заштита коло , ефективно елиминирање на отворени затвори DC излез и влијание звучна заштита, го направите вашиот јазик побезбедна
Спецификации :
Одбор големина : 97 MM * 65 MM Оперативен напон : AC 15 V-0-15 V или AC18 V-0-AC18 V Моќност : 50 W + 50 W (2 ohm ) Зачестеност Одговор : 20 HZ-20 KHZ
Пакет се Вклучени : HIFI LM1875 T 2.0 паралелен засилувач одбор x1
Резервни обврски :
1, Нашата посветеност кон продажба на стоки 100% интегритет на квалитет, ако имате било какви прашања за производи, ве молиме контактирајте не директно,
нашата суштина 24-часовна онлајн сервисот за трпеливо ќе ти одговорам!
2, Ако не сте задоволни со нашите производи, вие може да побарате враќање на пари или размена.
Ние активно ќе ги координира и процесот на вашето барање. Ако производот не работи, ние ќе целосна наплата.
Но, бараат купувачот да го вратите производот од страна на напредни товар, ние ќе рефундирање на товарни ќе плаќаат по добивање и потврдување на производот статус.
На знак :
Ве молиме врши проверка пред да потпишете за да го проверите бројот на делови недостатоци или разлики, итн.;
Ако е така, ве молиме контактирајте со нас на contact details (детали за изречни наредби.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
50W
Број На Модел На:
LM1875T
Бренд Име:
kaolanhon
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Мини Засилувач

Најдобрите понуди во категоријата