Teradak Logitech Squeezebox допир Линеарното Напојување

Teradak Logitech Squeezebox допир Линеарното Напојување

DEN 5866.00
DEN 6240.00
 

Това е достапна
Износ


Teradak Logitech Squeezebox допир Линеарното Напојување
DC5 V 3А
Спецификација За Производ
Излез : 5 V DC @ ~ 3А
Влезна моќност : 115 V/230 V AC
Излез : VDC
Кога излез е 5 V, сегашниот е 3А
Кога излез е 9 V, сегашниот е 2.5
Кога излез 12 V, сегашниот е 1А
Моќ испорака инструкции :
Главното напојување панел default : сребро сребрена школка
Моќ изглед спецификации : 108mm (ширина) x153mm (долго) x60mm (висок)
Излезен напон : DC 5 V @ 3А
Додатоци : линеарното напојување, 1 корен пренос на линија со домаќинот DC USB-Б женски -Б машки главата, моќ линија.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress.
2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново :
а. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив.
Проценето Време На Испорака : 3-7 Дена
б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само)
Проценето Време На Испорака : 5-15 Дена.
в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail
Проценето Време На Испорака : 15-34 Дена
Answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 дена
4. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DC-Заврши машина
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
30W
Канали:
3 (2.1)
Тип:
Дома Засилувач

Најдобрите понуди во категоријата