TeraDak DC24V 6A Audiophile Hifi DC-200W Линеарното Напојување

TeraDak DC24V 6A Audiophile Hifi DC-200W Линеарното Напојување

DEN 13536.00
DEN 14400.00
 

Това е достапна
Износ


Бренд нови Tera Dak DC-200 W Линеарното Напојување
DC12 V 13 A
Спецификација За Производ
Излез : DC12 V ~ 13 A
Влезна моќност : 115 V/230 V AC
Карактеристики
ниски-бучава линеарна регулирани напојување
Висок квалитет на трансформатор.
ЕМИ филтри за намалување на AC бучава
Висок квалитет на моќ регулатива со Panasonic кондензатори
Гаранција : 1 година носат во гаранција, купувачот треба да се одговорни за поправка на превозот обвиненија
Вклучени : Моќ кабел x1, DC Кабел x1 (Надвор : 5.5 мм внатрешноста : 2,5 мм) или (Надвор : 5.5 мм внатрешноста : 2.1 mm)
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress.
2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново :
а. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив.
Проценето Време На Испорака : 3-7 Дена
б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само)
Проценето Време На Испорака : 5-15 Дена.
в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail
Проценето Време На Испорака : 15-34 Дена
Answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 дена
4. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Повеќе информации

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DC-Заврши машина
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
131-200W
Канали:
3 (2.1)
Тип:
Дома Засилувач

Најдобрите понуди во категоријата