Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вистински НОВИ A1534 Тастатура НИ за MacBook Ретината 12 A1534 НАС САД англиски Тастатура со Светлото 2015 Година MF855 MF865 EMC2746

Вистински НОВИ A1534 Тастатура НИ за MacBook Ретината 12 A1534 НАС САД англиски Тастатура со Светлото 2015 Година MF855 MF865 EMC2746

DEN 3981.60
 

Това е достапна
Износ


Професионални Веледрогерија за Mac-i Mac Резервни Делови
Име На Производ
A1534 Тастатура НАС
Година
До 2015
PPN
N/A
APN
N/A
Компатибилен Цел БР.
(Види Опис на Под-КОМПАТИБИЛЕН)
Производ Состојба
Вистински Нови ,100% Тестирани,Добра Работа.
1 Pcs x A1534 Тастатура со Осветлување - НАС верзија
1 Pcs x A1534 Светлото фолија лист
1 Pcs x Тастатура Шрафцигер( за тастатура завртки само )
100 Pcs x Тастатури завртки
Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!

А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.
А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци.
"Многу Добар" Мали гребнатини/scuffs/чипови. Нема вдлабнатини/dings.
Б "Добри" Умерено гребнатини/scuffs/чипови. Мали вдлабнатини/dings.
Ц "Прифатливи" Големи гребнатини, scuffs, вдлабнатини, и др.
ГОДИНА ВОВЕД. ИМЕ на ГОЛЕМИНА на МОДЕЛ EMC ЦЕЛ# ПРОЦЕСОР Почетокот на 2015 20150309 MB Ретината 12 A1534 (EMC 2746) MF855 LL/A "Core М" 1.1 12" (Почетокот на 2015)
На 1,1 GHz Core M (М-5 Y31) Рано-2015 20150309 MB Ретината 12 A1534 (EMC 2746) MF865 LL/A "Core М" 1.2 12" (Почетокот на 2015)
1.2 GHz Core M (М-5 Y51) Рано-2015 20150309 MB Ретината 12 A1534 (EMC 2746) BTO/CTO "Core М" 1.3 12" (Почетокот на 2015)
1.3 GHz Core M (М-5 Y71)
1 . Ние можеме да брод на Светот, освен исклучоците наведени земји .
2 . Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Pay Pal.превозот адреса, како според вашиот paypal адресата, Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е во право ,Ние не прифаќаме се грижи за превозот адреса за нашите објектот е бесплатен брод.
3 . Обично времето за испорака е 5-16 работни дена (САД. АУ. CA ).8-20 работни дена( Европски, не велика БРИТАНИЈА).На други места во светот можеби чини повеќе од 20 работни дена. (Освен Стандардните Int'l Превозот),Од време на испорака може да варираат од земја до земја, ако сакате да го ажурирате софтверот на превозот на статус на вашите item(s), ве молиме ни e-mail пред да нарачате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.дена за да стигне до Јужна Америка .
4 . Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност како ПОДАРОК за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или промет,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги со дополнителни превозот обвиненија вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
5 . Ќе бидете известени откако пратката е направен.Пакетите се безбедни со потпис-потребно. ако Ниту еден знак за пакетот, тоа ќе се врати ,ве молиме да го земам во вашата локална поштата. .
6. Ние нудиме превозот попуст за комбиниран транспорт.Ве молиме контактирајте со нас. Жал ми е за локалните ги собереш не е достапна. Може да се земе во табелата подолу како референца
ЗЕМЈА
СТАНДАРД
ЕКСПРЕС
САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Азија
10-20 Дена
4-7 Дена
Нов Зеланд, Германија, Австралија
12-20 Работни Дена
4-9 Дена
Франција, Италија, Швајцарија, Холандија
16-21 Работни Дена
5-11 Работни Дена
Северна Европа
17-22 Работни Дена
6-12 Дена
Русија, Источна Европа
19-23 Работни Дена
7-13 Работни Дена
Јужна Америка, други Земји
30-45 Дена
9-14 Работни Дена 1. Се враќа прифатени во текот на 90-ден гаранција период. 2. Ве молиме да ни испратите порака или e-mail пред отворање на вратите барање.

Повеќе информации

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
EXIN
Компатибилен Бренд:
apple
Број На Модел На:
A1534
Лаптоп Семејство:
MB 12
ЛАПТОП МОДЕЛ :
A1534
PPN:
N/A
APN:
N/A
EMC:
MF855 MF865
Година:
Почетокот на 2015 година
Услови:
Бренд Нови
квалитет:
вистински
Трговија на големо:
Yes
Гаранција:
6 МЕСЕЦ

Најдобрите понуди во категоријата