Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mosleader NR4018 100PCS 500PCS 4018 2.2 УХ 22UH 4.7 УХ 47UH 4X4X1.8 NR4018T2R2M NR4018T220M NR4018T4R7M NR4018T470M Висок квалитет

Mosleader NR4018 100PCS 500PCS 4018 2.2 УХ 22UH 4.7 УХ 47UH 4X4X1.8 NR4018T2R2M NR4018T220M NR4018T4R7M NR4018T470M Висок квалитет

DEN 474.00
DEN 474.24
 

Това е достапна
Износ


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

Повеќе информации

боја:
NR4018 2R2 100PCS, NR4018 22UH 100PCS, NR4018 4R7 100PCS, NR4018 47UH 100PCS, NR4018 2R2 500PCS, NR4018 22UH 500PCS, NR4018 4R7 500PCS, NR4018 47UH 500PCS
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Пакет:
NR4018
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата