100PCS MBR16150CT 16150CT MBR16200CT 16200CT MBR10100CT 10100CT MBR10150CT 10150CT MBR10200CT 10200CT TO220 ВИСОК КВАЛИТЕТ

100PCS MBR16150CT 16150CT MBR16200CT 16200CT MBR10100CT 10100CT MBR10150CT 10150CT MBR10200CT 10200CT TO220 ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 960.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.
Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбеди
со еден-стоп шопинг услуга.

Повеќе информации

боја:
MBR16150CT 100, MBR16200CT 100, MBR10100CT 100, MBR10150CT 100, 100 MBR10200CT
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Најдобрите понуди во категоријата