Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2A Зголеми Плоча 2A Чекор До Модул со МИКРО USB 2V - 24V да 5V 9V 12V 28V LM2577

Нови MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2A Зголеми Плоча 2A Чекор До Модул со МИКРО USB 2V - 24V да 5V 9V 12V 28V LM2577

DEN 21.00
DEN 21.60
 

Това е достапна
Износ


DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул 2 A Зголеми Плоча 2 A Чекор До Модул со МИКРО USB 2 V - 24 V да 5 V 9 V 12 V 28 V MT3608 LM2577 Функција 1.Максимална излезна струја : 2 A 2.Влезен напон : 2 V ~ 24 V 3.Максималниот излезен напон : > 5 V - 28 V 4.Ефикасност : > 93% На Прашања Кои Имаат Потреба Од Внимание 1.Влезниот напон треба да не се надмине максимален влезен напон 2.Врв тековната излез тековната не е повеќе од 2

Повеќе информации

Број На Модел На:
MT3608 DC-DC Прилагодливи Зголеми Модул
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата