Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
I2C ADS1115 16 Малку ADC 4 канал Модул со Програмабилни се Добие Засилувач 2.0 V до 5.5 V RPi

I2C ADS1115 16 Малку ADC 4 канал Модул со Програмабилни се Добие Засилувач 2.0 V до 5.5 V RPi

DEN 87.00
DEN 91.68
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Број На Модел На:
ADS1115 Модул
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата