Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs, Фотоелектрически Брзина Сензор Енкодер Кодирани Диск за заклучување на воланот за Паметни автомобил

10pcs, Фотоелектрически Брзина Сензор Енкодер Кодирани Диск за заклучување на воланот за Паметни автомобил

DEN 1179.00
DEN 1241.28
 

Това е достапна
Износ


Код диск Технички параметри :
Сосема нов и висок квалитет. Број на линии : 100 линии Надворешниот дијаметар : 22mm Понесе Дијаметар : 3.5 mm Дебелина : 0.3 mm Материјал : Челик процес на Производство : Ласерско Сечење Брзина на цевка технички параметри : на цевка Производителот : Оригинални напон : 5 V Жици : Црвено-5 V Црно-GND повратен Сигнал : 5 Vp-стр две quadrature сигнал излез

Повеќе информации

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
Фотоелектрически Брзина Сензор Енкодер Кодирани Диск кодот

Најдобрите понуди во категоријата