Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ESP-01S безжична преку индустриски ESP8266 сериски порт за WiFi модул smart домашни мрежи

ESP-01S безжична преку индустриски ESP8266 сериски порт за WiFi модул smart домашни мрежи

DEN 110.40
 

Това е достапна
Износ

ESP-01 S безжична преку индустриски ESP8266 сериски порт за Wi Fi модул smart домашни мрежи Производ основните параметри : Работен напон : DC3.0-3.6 V препорачува 3.3 V SPI Флеш : 1 MB На-Табла PCB Антена Стекнат : 3 DBi

Повеќе информации

Бренд Име:
JISDA
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата