Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Liitokala Оригинални NCR18650B 3.7 V 3400mah 18650 литиум батерија Погоден за Panasonic светло батерија (Не PCB)

Liitokala Оригинални NCR18650B 3.7 V 3400mah 18650 литиум батерија Погоден за Panasonic светло батерија (Не PCB)

DEN 162.00
DEN 170.88
 

Това е достапна
Износ


Спецификација :
Бренд име:Liitokala
NCR18650 B незаштитен на Батерија на Мобилен 18650 3.7 V 3400m Ah Батеријата за комбинација на светло
Номиналниот напон : 3.6 V
Капацитет : 3400 MHA
Големина : 18.4 mm x 67.4 mm
Тежина : 44g/еез

Повеќе информации

боја:
1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 4pcs, 5pcs, 6pcs
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1-6
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
NCR18650B
Големина:
18.4*67.4MM

Најдобрите понуди во категоријата