(За QQ5) Melasta 14.4 V 2800mAh NIMH Батерија за Cleanmate QQ5 Чистење со Правосмукалка Робот

(За QQ5) Melasta 14.4 V 2800mAh NIMH Батерија за Cleanmate QQ5 Чистење со Правосмукалка Робот

DEN 1560.00
DEN 2400.00
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме имајте во предвид :
За клиенти во Канарските Острови од Шпанија, чии поштенски код е 35000-35999 или 38000-38999.
Ве молиме не го стави на ред за овој производ, ние не се сигурен начин да се испрати на батеријата вашата адреса во моментов.
(За QQ5) Melasta 14.4 V 2800m Ah NIMH Батерија за Cleanmate QQ5 Чистење со Правосмукалка Робот
Модел БР. : Melasta-QQ5
Моќност : 14.4 v 2800m Ah
Батерија тип : Ну-МЗ батеријата
Боја : жолта & бело
Димензии : 145*109.97*18.91 мм
Тежина : 736g
1. Состојба : 100% Сосема Нов
2. Батериите се направени со висок квалитет клетки
3. CE заверена
Предност :
Melasta може да се задржи вашата QQ5 правосмукалка работат ефикасно.
Овие никел-метал hydride (Ni Mh) батерии се направени од најдобрите клетки и делови.
Тие се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема спецификации за вашиот QQ5 правосмукалка.
Ni-Мз помалку склони кон меморија ефект проблеми од Ni-Cd Лесен.
Компатибилен P/N. :
За Cleanmate QQ5
Пакетот Вклучува :
1* замена 14.4 v 2.8 Ах Ni-МЗ батеријата,
1*упатството за
Начин На Плаќање
Генерално,ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers;Т/T;western union.
И нашите заштита дава само на плаќање начини прифатени од страна Ali Express платформа.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено
за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
7. Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Царина
1. Увоз доход и должност или други царински давачки не се вклучуваат во објектот цена или товар на трошоците.
Овие трошоци се купувачот одговорност.
2. Цел ќе биде прогласен на пониска вредност. Тоа е можно да се намали тарифи,но тоа не може да се избегне.
3. Ве молиме да обрнете внимание за транспорт на стоки и веднаш контактирајте ја вашата локална царинска за царинење.
Враќање&Наплата
1. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте не преку порака,e-mail,или трговија со датот.
3. Проверете пакетот и Објектот,внимателно.
4. Ве молиме Имајте во предвид : Човек направени дефекти не се гарантирани,таква штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.
За Повратни Информации
1. Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
Ве молиме не го отвори спорот за нас,ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.
2. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 Ѕвезди) или негативни(1-2 Ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат.
Сертификат
За Melasta
Како професионален дизајнер и услуги на напредни полнење батерии и пренослива моќ решение,MELASTA континуирано посветени ресурси и напори за развој на високи перформанси и сигурни производи за индустриски и потрошувачки апликации во денешниот глобален пазар.

Повеќе информации

Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2601-2999mAh
Батеријата Број:
1pcs
Бренд Име:
melasta
Број На Модел На:
MELASTA-QQ5
Големина:
145*109.97*18.91mm
Напон:
14.4V
Тежина:
736g
Капацитет:
2800mah
боја :
black&зелена
Одговара:
За Cleanmate QQ5
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2800mah
Замена На Батеријата:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата