Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
A63 Чиста рачно изработени црвениот да се шие на Rhinestones applique кристали закрпи 29*26cm/38*7cm за фустан DIY фустан додаток

A63 Чиста рачно изработени црвениот да се шие на Rhinestones applique кристали закрпи 29*26cm/38*7cm за фустан DIY фустан додаток

DEN 1248.00
DEN 1387.20
 

Това е достапна
Износ

Ние може да направи било која големина. Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате други стил applique, можете да испраќате слики за нас, ние може да се направи како на слика, имаме одлични дизајнери

Повеќе информации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Бренд Име:
zbroh
Стил:
Шие-На
Големина:
29*26cm / 38*7cm
Техника:
Beaded
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Ракување со времето:
4 дена
Боја:
Црвена
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата