200pcs/многу сјај Ткаенина Свети лист Свети мушка Три остава Црвено Бери Appliques 4.2 cm Чувствува Закрпи за DIY,Божиќ Оркестарот

200pcs/многу сјај Ткаенина Свети лист Свети мушка Три остава Црвено Бери Appliques 4.2 cm Чувствува Закрпи за DIY,Божиќ Оркестарот

DEN 569.76
 

Това е достапна
Износ


Големина : Прибл. 42mm Боја : зелена лист ,црвена бери Материјал : оптички maser текстил,метални крпа Форма : Зелен лист и црвена боровинка КОЛИЧИНА : 2 00pcs/многу
*Повратна информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Повеќе информации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
jusHomey
Големина:
42mm
Стил:
Стап-На
Број На Модел На:
FZ0191
Техника:
Appliqued
is_customized:
Yes
боја:
Зелена,Црвена
Материјал:
оптички maser текстил,метални платно
Употреба:
Божиќ шапка декорација

Најдобрите понуди во категоријата