цвет елени tessel rhinestones beaded закрпи за облека налепници облека да се шие на parches bordados став ropa toppe по vestiti

цвет елени tessel rhinestones beaded закрпи за облека налепници облека да се шие на parches bordados став ropa toppe по vestiti

DEN 794.00
DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 95*19cm

Повеќе информации

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобрите понуди во категоријата