10pcs/многу рачно изработени кристал beaded Закрпи за облека да се Шие на sequin applique цветови, везови parches за чевли шапка кеси

10pcs/многу рачно изработени кристал beaded Закрпи за облека да се Шие на sequin applique цветови, везови parches за чевли шапка кеси

DEN 297.00
DEN 312.00
 

Това е достапна
Износ

10pcs/многу црна цвет рачно изработени кристал beaded Закрпи за облека да се Шие на sequin applique цветови, везови parches за чевли шапка кеси Име : applique везови цвет закрпи,се шие на далноводи, sequins Печ,Rhinstone печ,мушка печ,parches ropa parche,патчи цветы,закрпи за облека,Скратува Свадба Фустан Додатоци КОЛИЧИНА : 10 PCS Закрпи црна цвет Тип : да се шие на печ Големина : 2.7 cm Улога : Може да се користи за облека , Џемпер ,венчаница , Торба , Грб декорација , Фаза на Изведба Прибор за Облека итн. Карактеристика : Сите се рачно изработени, висока qualty кристал мушка sequins материјал. Повеќе Цвет закрпи, можете да проверите во нашата продавница https : //okahome.aliexpress.com/store/group/Patches/1701313_511976559.html?spm=2114.12010608.0.0.55e9d01eiv Umu W други закрпи, купувачот се покаже : Превозот : 1. По плаќањето, превозот ќе се организира во рамките на 2-5 дена за вашата нарачка. 2. Превозот времето е 15-60days врз основа на различни области. Кога местото ред, можете да одберете идеален превозот начин.(системот ќе се покаже на трошоците и превозот време соодветно) 3. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL,FEDEX, UPS-от и сл. И плати дополнителни превозот надомест на 20 во 1 KG(5-9 дена) 4. Ве молиме имајте во предвид дека превозот не е се вклучат сите увозни даноци и царински давачки. Повратни информации : 1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Политика На Враќање : 1. Нула ризик купување искуство ќе се гарантира тука. 2. Ако било кој квалитет на проблемот, целосна наплата е дозволено. 3. Ако било која боја или стил на предмети не е задоволен, замена е дозволено. Но предмети треба да бидат вратени во нивната оригинална состојба и враќање превозот цена треба да се плати од страна на купувачот. Контакт : Било истрага или проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trademanger, ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
yy-p-010-10pc
Големина:
2.7cm
Стил:
Шие-На
Бренд Име:
FGHGF
Техника:
Beaded
боја:
блек печ
Обликот:
Панк Стилот
stype:
Да се шие на Далноводи

Најдобрите понуди во категоријата