3 Компјутери/set Везени Applique Цвеќиња Печ Железо За да се Шие DIY Занает парчиња Облека панталони Оркестарот додатоци 11 Бои

3 Компјутери/set Везени Applique Цвеќиња Печ Железо За да се Шие DIY Занает парчиња Облека панталони Оркестарот додатоци 11 Бои

DEN 19.00
DEN 22.56
 

Това е достапна
Износ


Извезена Печ
Материјал : Крпа
Боја : Црвена Роза Dark Pink Јоргованот Црно Бело Светло Сина Friut Зелена Портокал Жолта Light Pink
Големина : 3.8 cm
Сет Вклучуваат : 3 PC

Повеќе информации

Бренд Име:
JETTING
Големина:
3.8cm
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Цвеќиња Печ
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобрите понуди во категоријата