Бесплатен Превозот 10 компјутери либан националното знаме нови започне Везени печ железо на Applique облека везови печ DIY додаток

Бесплатен Превозот 10 компјутери либан националното знаме нови започне Везени печ железо на Applique облека везови печ DIY додаток

DEN 360.00
 

Това е достапна
Износ


Вовед Главната/ Како да го користите
Ние сме manufactory. Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!
УПОТРЕБА :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/book/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо
(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин. (5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!
(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 15-35 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
ДА СЕ ЗНАЕ-ЕДЕН

Повеќе информации

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Големина:
1.5*2.5inches
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
890
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
Aanywell
is_customized:
custom embroidered patches
Број На Модел На:
извезена закрпи
using1:
Вез Значка
USING3:
вез печ трговија на големо
Алатки тип:
Закрпи
Техника:
Воена Везени
Поддршка:
пегла на далноводи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
USING4:
Мека гума печ

Најдобрите понуди во категоријата