ПРОМОЦИЈА!25 студ занитвам конус метал сребро 8 * 6 mm

ПРОМОЦИЈА!25 студ занитвам конус метал сребро 8 * 6 mm

DEN 69.12
 

Това е достапна
Износ


Студ занитвам одговараат за појас, чевли ,торба ги красат. Висок квалитет на Студ занитвам
одговараат за појас, чевли ,торба ги красат.
Висок квалитет
Материјал : метал
Големина : околу 6 Х 8мм
Состојба : Нова Бренд
Тежина : околу 18g
Количина : 25 парчиња
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчи 1 грам = 5 kt
Пакување се вклучени : 25 x Занитвам
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Металугрија

Најдобрите понуди во категоријата