LHLL-200X Метал Отворот 8мм Круг Заковки Начичкана Торба/Чевли/Ракавици

LHLL-200X Метал Отворот 8мм Круг Заковки Начичкана Торба/Чевли/Ракавици

DEN 74.88
 

Това е достапна
Износ


Големина : 8mm Големина : 8mm
Пакетот Вклучува : 200 X Отворот Заковки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Металугрија

Најдобрите понуди во категоријата