Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Основното ниво на IQ Метална Жица Загатка за Деца, Возрасни

Основното ниво на IQ Метална Жица Загатка за Деца, Возрасни

DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


Пакување : OPP Вреќа
Материјал : метал
Жица Thinckness : околу 2,5 mm
Стил : класа жица мозаик
Погоден за група : 3 години, & UP, погодна за двете млади и стари
Мисија : Слободен прстен од сложувалката, а потоа го стави назад кон оригиналната позиција.

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HP131
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
Не за деца под 3 години
Стил:
жица мозаик
Загатка Стил:
Метал Мозаик
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата