Класични Дрвени Брус Загатка IQ Мозокот Закачка Игра за Возрасни и Деца,

Класични Дрвени Брус Загатка IQ Мозокот Закачка Игра за Возрасни и Деца,

DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Класичен IQ Дрво Мозокот Закачка Мозаик
Детали За Производот
Објектот Големина на : 6 * 6 * 6 CM Пакување : пластични shrink wrap Модел : classic Препорачана возраст : на возраст од 6 & UP, погодна за двете млади и стари
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства на плаќање Aliexpress одобрени.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата завршен.
2, Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е сосема точно кога ќе нарачате.
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш царинската ќе го продолжи испорака, стр закуп се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
Повратни информации :
1. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, па ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде позитивни повратни информации, ви благодариме.
2. Ако од која било причина не сте задоволни или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, pls ни даде шанса да се реши прашањето во пријателски начин.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го направи еден одговор побрзо.

Повеќе информации

Предупредување:
мали делови, не е за деца под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години
Материјал:
Дрво
Стил:
Геометриски Облик
Број На Модел На:
WT139
Загатка Стил:
дрвена сложувалка

Најдобрите понуди во категоријата