Mu Нови ВИКИНГ 2 во 1 9 Листови Interplanetary Серија Star 3D Метал Собранието Модел Робот Оклоп Авиони на Децата подароци DIY

Mu Нови ВИКИНГ 2 во 1 9 Листови Interplanetary Серија Star 3D Метал Собранието Модел Робот Оклоп Авиони на Децата подароци DIY

DEN 1221.00
DEN 2347.20
 

Това е достапна
Износ

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true американски долари 45 САД $24 15 усд УСД 18 американски долари 41 САД $35 САД $16 US $13 US $40 15 усд УСД 24 US $45 modname=ckeditor
Спецификации :
Тема : Викинг комбинација
Име : Викинг комбинација
Модел : YM-N018-S
Материјал : не ' Рѓосувачки железо
Тежина : 550g
Големина : Борец L 11 x 10 W x H 13 cm
Оклоп 10 L x W 9 x 12 cm H
Боја : Sliver
Количеството на Листови : 9 компјутери
Возраст : 14+
Степен на тежина : 7 ЅВЕЗДИ
Кутија големина : L 11 x W 19 CM
Функција :
Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно.
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.
Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.
Чекор по Чекор сликата рачно,исток кон градење на тоа.
Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x MU Викинг комбинација
1 x Упатството(англиски/Кинески)
5 x Ruber ноктот

Повеќе информации

Бренд Име:
JWLELE
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
Воени
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
YM-N026-S
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата