Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
план најлон рака црна/розова најлон webbing трговија на големо 1.5

план најлон рака црна/розова најлон webbing трговија на големо 1.5

DEN 2640.00
 

Това е достапна
Износ


ЗА ОБИЧЕН НАЈЛОН РАКА :
1) Материјал : увезени 100% најлон предиво (Земјата-пријателски)
2) имаме различни стилови и различни големини за вашиот избор и ние, исто така може да ги прифати новиот дизајн од вас.
3) Боја : ПМС исти
4) Примена : Нашата најлон појаси се користи за облека, чанти, ранци, багаж, спортска опрема, метал и производи од пластични маси, а мажите појас, сигурносен појас, појасот, рамо појас, животот јакна, половината појас и така натаму.
5) Пакување : 50 јарди ролна или според вашите барања
6) Одлично и висок квалитет на контрола
7) Брза испорака
8) клиенти дизајни и логос се добредојдени
9) Конкурентна цена
10) Земјата-пријателски производ
11) Во различни дизајни
ЗА LIMAN ЛЕНТА :
Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки webbing,
ние имаме развиено повеќе од 6000 видови на webbing sucessfully.ние во големи
најлон webbing ,вклучувајќи чиста најлон и имитација најлон,моделот може да се Herringbone,
Двојно Herringbone,Twill ,Мрачно,голема заклучување страна,мали заклучување страна,Microgrroove,Згусне
Microgrrove; Памук wbbing вклучувајќи чист памук,СП линија и Акрил. моделот може да се
се Twill,Мушка ткаат или жлебови. Grosgrain incluinding PP grosgrain и најлон
grosgrain. Еластична бенд, вклучувајќи висока-брзина гума,ткаени еластична и mercerized
еластична , обрачот и јамка;

Повеќе информации

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Жакард
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
3.8CM
Број На Модел На:
lm1219
Ширина:
3.8 cm
Дебелина:
1.5 mm
Материјал:
100% најлон
Опис:
обичен најлон рака

Најдобрите понуди во категоријата