10Yard по многу 5/8 златна фолија дијамант печатени НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента за Коса Вратоврска Главата носат Косата Додатоци

10Yard по многу 5/8 златна фолија дијамант печатени НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента за Коса Вратоврска Главата носат Косата Додатоци

DEN 168.00
 

Това е достапна
Износ


Димензии (Ширина) : 5/8"(15mm~16mm)
Бои : Мешани бои
Материјали : Најлон&Spandex
Пакет : 20yards/многу, 2yards по боја
Сертификација : OEKO-TEX Сертификација
Место на Потекло : Xiamen, China
Употреба : се Направи косата headbands, венчиња, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, свадба слави украси, фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.

Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање(paypal) ве молиме слободно контактирајте со нас.
Превозот
Сите акции предмети може да бидат испратени во 2-5 дена по уплатата.
1. Ако цел помалку од $100, ние ќе брод предмети од Кина Пост или E-пакет(тоа зависи од вашата цел). Тоа обично трае 15-35 работни дена до дестинацијата.
2. За повеќето земји, Ако цел повеќе од $100, ние ќе брод на сите елементи од Меѓународната Express. Тоа трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
Ве молиме погрижете се адресата информации се точни.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете пет ѕвездички позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас за решавање на каков било спор
пред да замине негативни повратни информации, ви благодариме за вашиот љубезно соработка!
Контакт
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Ние сме една фабрика нудиме OEM услуги. Се надеваме долгорочна соработка.


Повеќе информации

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
Spandex / Најлон
Ширина:
5/8 15-16mm
Број На Модел На:
TR-VA5
Техника:
Печатени
Бренд Име:
Т Р
боја:
мешани
сертификација:
OEKO-TEX Сертификација
Снабдување Тип:
OEM Услуга
снабдувач:
производител
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата